Destek Hattı:

0538 442 55 68

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

GÜLSAM MOBİLYA
Gülsam Mobilya olarak Sakarya ve Aydın başta olmak üzere Türkiye’nin bir çok iline mobilya ve dekorasyon hizmete sunmaktayız.
Etkili yönetimimiz , teknik donanımlara sahip çalışanlarımız , kaliteli ve disiplinli çalışma stilimizle sektörümüze güven getiren , doğru işler yapmayı sağlıyoruz.

Kalite politikamız çerçevesinde önem verdiğimiz kaliteli süreç yönetimi,müşteri memnuniyeti,hizmette süreklilik ,yasal şartlara uygun ve çevreye duyarlı hareket etme konusunda iş gerçekleştirme aşmalarını başarıyla uygulamaktadır.

Gerçekleştirmiş olduğumuz iş ilişkilerimizde güven veren yapımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarını en etkin ve verimli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz .

Hedefimiz mobilya ve dekorasyon sektöründe tüm yenilikleri Türkiye’de kurduğumuz ve kuracağımız hizmet noktaları ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktır.

MİSYONUMUZ

Mobilya ve dekorasyon pazarında gelişen, büyüyen portföyünü ve artan iş temposunu Şirketimiz,ekibimiz ve tecrübeleriyle mobilya ve dekorasyon hizmetinde ihtiyaçları doğru karşılayarak memnuniyeti esas alan bir hizmetleri kurumsal sorumluluk çerçevesinde yönetmektedir.

VİZYONUMUZ

Deneyimli kadrosu ile ve düzenli çalışma prensipleriyle gün geçtikçe büyüyüp globalleşmektedir. Ekip çalışması, iş güvenliği ve işçi sağlığı, kalite ve zaman eğrisini en güzel biçimde kullanmasına ve bunların neticesinde elde ettiği deneyimi açıklık politikası haline getirerek, çalıştığı kuruluşlarla paylaşımına borçludur. Bu başarının arkasındaki en büyük destek ise , ekip çalışması ve verilen hizmetin yapılan işlerin sürekli arkasında durmaktır.

E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.